Jak schudnąć: 4 błędy, których należy unikać 

Są chwile, które prowadzą do dobrych intencji. Przyczyn może być wiele: nasz organizm nie podoba nam się, spędziliśmy okres rozpusty, zdajemy sobie sprawę, że u nas nie ma zdrowego stylu życia, w tych przypadkach możemy umieścić w kolejności, ale, mimo dobrej woli, można popełniać błędy, które mogą mieć wpływ na zmęczenie i nie dać nam osiągnąć oczekiwane cele. 

Wielu z tych, którzy chcą schudnąć, poprawić swoją kondycję i poprawić zdrowie, unikając starzenie, zanim planuje się wykonać przynajmniej 3 z wymienionych poniżej błędów, oczywiście, robią to nieświadomie, to dobrze jest wiedzieć, jakie błędy najczęściej i dlaczego ich unikać. 

Pomijanie posiłku

Oszczędzać kalorie, pomijanie posiłku to nie najlepszy sposób na odchudzanie. Nie ma śniadania, kawa, sałatka na obiad, nie jest to tylko kolacja: te modele zachowań zmniejszają zużycie kalorii, można schudnąć, ale efekt odchudzania trwa długo, bo metabolizm dostosowuje się do “ograniczenia”, którym on był i zmniejszał swoją aktywność, więc nawet zakładając tylko 1000 kalorii dziennie. 

Można stracić trochę tłuszczu i u ciebie będzie dużo głodu. Aby schudnąć, czyli zresetować złogi tłuszczu, trzeba jeść mało, ale często (5 raz dziennie), według własnego bilansu energetycznego i przyjmując dietę z niskokaloryczny, ale wyważone makro-i mikroelementy.  

Oznacza to, że żadnej diety, związane tylko z słonecznych białka i węglowodany w czasie lunchu lub kolacji, lub odwrotnie. Codziennie dużo owoców, warzyw i pełnoziarnistych żywności. Nic wysokobiałkowy diety lub wykluczenia chleba i makaronu, nic się dnia głodówki. 

Nie pij wody

Wiele osób nie uważa ważnym pić od 8 do 10 szklanek wody dziennie . Niedocenianie znaczenia wody może stworzyć wiele problemów. Podczas odchudzania będziemy poruszać się na jedzenie, starając się unikać tego, co sprawia, że jesteś gruba, ale jest mało prawdopodobne, w przemyśle spożywczym tryb zawiera pewną ilość wody, podczas gdy dietetycy wyznaczyć jej do każdego rodzaju diety.  

Każdy człowiek, mężczyzna lub kobieta, powinien pić od 1,5 do 2 litrów wody dziennie, aby utrzymać nawodnienie organizmu, pozwolić utylizować odpady żywności wymiany, utrzymywać właściwą temperaturę i przyczynić się do metabolizmu.  

Odwodnienie powoduje zaparcia, odchudzanie to ważne jest, aby ewakuacja była gładka, także szklankę przed posiłkiem pomaga zmniejszyć uczucie głodu i wody, zmniejsza retencję wody, ważny czynnik dla kobiet, które chcą walczyć z cellulitem, brak wody powoduje również mineralny brak równowagi, który może dać ci zmęczenie, bóle głowy itp. 

Tym, którym trudno pić 1,5-2 litry wody dziennie, można spróbować dodać sok z cytryny, чинотто, tamaryndowca lub inne substancje zatrzymujące wodę bardziej smaczne. Najważniejsze jest to, aby cukier nie jest powiększona i, oczywiście, запрещались napoje słodzone cukrem. To dobry pomysł-pić herbaty ziołowe, ponieważ w ten sposób dodasz rzecz ziół use wody. 

Pamiętaj, że woda nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie organizmu, ale i konsekwencje z estetycznego punktu widzenia: ona sprawia, że skóra jest bardziej gładka i nadaje kształt i sztywność tkanek. 

Diety wegańskie

Weganie wszystkie złe? Nie, nie do końca . Od kilku lat wiele osób uważa, że dietę w warzywa, wegańskie , худеющий, i wiążą żywności pochodzenia zwierzęcego ze wzrostem masy ciała. Nie ma produktów, które sprawiają, że można schudnąć lub przytyć, a także między weganami masz nadwagę.  

Wegańskie dieta może sprawić, że grubsze lub mniej, to zależy od kalorii, które są wprowadzane, 1 g tłuszczu dostarcza 9 kalorii, 1 g oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, jeśli jesz zbyt dużo dodatków, ponieważ jeśli jesz zbyt dużo miodu, makaronu lub ryżu; nawet jeśli są całe węglowodany dostarczają 4 kcal na gram.  

Metabolizm pracuje więcej, jeśli stosunek między masą tkanki tłuszczowej i chudej na korzyść tego ostatniego. Dobra masa mięśni i przyczynia się do wymiany substancji, zwierzęta białka o wysokiej wartości biologicznej składają się z aminokwasów, które są niezbędne do tworzenia i utrzymania mocnych mięśni.  

To prawda, że niektóre z rzadkich roślin zapewniają niski ilość tych aminokwasów, takich jak quinoa, gryka, spirulina, konopie itp., Ale trudno jeść wystarczającą ilość, aby zrekompensować brak. białka bez tłuszczu, tak samo trudno jest puścić swoje spożywcze tradycji. 

Dieta ściśle wegańskie dieta może prowadzić do niedoborów, również do niepokoju o zdrowie, aminokwasów i witaminy B12, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Dobra dieta powinna zawierać pewną ilość białka zwierzęcego każdego dnia, i białka, które można przyjmować nawet nie zabijając zwierząt, po prostu pomyśl o mleku i jajach.  

Do ubocznych produktów mleka są takie sery jak ser Grana Padano DOP, który jest skoncentrowany, wymagane jest 15 litrów, aby funt, i zawiera niezbędne aminokwasy, oprócz produkcji wielu minerałów, takich jak wapń i witaminy, takie jak A i B12, Ten ser ma mniej tłuszczu może nosić kostium jednoczęściowy mleku, bo on dekrementacja podczas przetwarzania. 

Wykluczyć tłuszcze i cukier, aby schudnąć? Nie do końca!

Tłuszcze pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, spożywane w odpowiednich ilościach, są niezbędne w diecie dla utraty wagi, ponieważ są one podstawowym elementem błon komórkowych wszystkich tkanek, wpływają na dobre samopoczucie układu sercowo-naczyniowego i układu odpornościowego.  

Różnorodna dieta przyczynia się już do żywności wystarczającej dla organizmu ilość tłuszczu; to prawie zawsze nadmiar tłuszczu, wynikające z dużego spożycia przypraw, zarówno surowych, jak i gotowanych (doprawić lub gotować), co może mieć istotny wpływ na ogólną kaloryczność diety.  

Zła dieta z tłuszczu ponosi metabolizm, aby użyć białka jako energii, истощающей cienkie masy ciała, takich jak mięśnie, więc zamiast utraty wagi otrzymują tłuszczu. 

Aby schudnąć lub utrzymać smukłą, musisz mieć odpowiednią ilość tłuszczu, nasyconych i nienasyconych, wśród ostatnich tłuszcze w rybach, oliwie z oliwek i suszonych owocach i orzechach powinni być uprzywilejowani, ponieważ są one bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, korzystne dla organizmu.  

Cukru lub węglowodanów należy również przyjmować w odpowiednich ilościach i najlepiej z jedzeniem: płatki zbożowe i owoce. Tak, do złożonych sugars w teście, a także do chleba i zbóż w ogóle, tak do sugars owoców, aby uniknąć lub je przyjmować z umiarem dodanego cukier (cukier biały, cukier, miód, fruktoza itp.) Jak w napojach, jak i w preparatach. 

Dieta z niską zawartością cukru zmniejsza ilość energii, a w szczególności tę, która służy mózg, a następnie trudności w koncentracji uwagi, a także bóle głowy, zmęczenie, wahania nastroju, zaparcia i nudności.