Darmowa dieta: jak schudnąć 

Od lat słyszymy o cudownych dietach, unikalnych, które również obiecują niemożliwe: dziś trochę odbiegamy od tego stereotypu i proponujemy nową i skuteczną dietę za darmo. 

Marketing, który obraca się wokół odchudzania, walki z nadwagą i otyłością jest gigantyczny: liczby mogą odwrócić głowę każdego człowieka, a inwestycje w tym obszarze są milionerami. 

Kiedy słyszysz słowo dieta, to jest natychmiast związane z deprywacji, utrata masy ciała z poświęceniem, ciężkiej pracy i braku smaku; zabawne jest to, że jeśli weźmiemy etymologię słowa dieta, to pochodzi z greckiego i oznacza dokładnie styl życia: martwię się, że świat zachodni celowo przekształcił ten termin do swoich upodobań. 

Nawet dziś nie mogę zrozumieć, w jaki sposób udało im się przejść na drobiazgi, aby zignorować wszystkie te proste, ale podstawowe podstawowe zasady prawidłowego stylu życia, zdolne do uczynienia Cię szczupłym i zdrowym przez całe życie. 

Nie żartujemy: po prostu zmień nawyki żywieniowe i behawioralne, aby uzyskać trwałe rezultaty od razu, w stanie poprawić swoje dni i zapobiec większości chorób wieku. 

Różne rodzaje diety

  Ogólnie diety, które możemy znaleźć w księgarni lub które widzimy w telewizji można podzielić na 4 rodzaje: 

 • te, które po prostu nie działają 
 • te, które działają, ale nie są w stanie utrzymać długoterminowych wyników 
 • te, które również działają w dłuższej perspektywie, ale nie są zrównoważone we właściwy sposób i dlatego stwarzają nawet poważne problemy po latach diety 
 • te, które działają 

Prawda o drakońskich dietach 

Prawda jest taka, że nie ma magiczne diety, które mogą sprawić, że schudniemy pozostawiając nienaruszone nasze skonsolidowane relacje z różnych wad żywności i złego stylu życia: jeśli nadal jeść słodycze i tłuste pokarmy na przykład będziemy pozostać nadwagą.  

Pojęcie to stosuje się również, gdy mówimy o aktywności fizycznej i siedzącym trybie życia: im mniej się poruszamy, tym więcej problemów z tłuszczem i metabolizmem będziemy mieli na zad. 

Niestety, większość diet nie opiera się na tych podstawowych zasadach, ale wymyślają swoje prawdy często oparte wyłącznie na żywieniu i często bez uwzględnienia rzeczywistych konsekwencji w średniej i długiej perspektywie dla zdrowia ludzi. 

Dieta, która chce być funkcjonalna dla jak najszerszego spektrum odbiorców, ze wszystkimi fizjologicznymi niejednorodnościami danego przypadku, musi opierać się na badaniu wewnętrznych właściwości żywienia i jakości stylu życia. 

Tylko w ten sposób można uzyskać konkretne rezultaty, a w konsekwencji poprawić samopoczucie fizyczne i emocjonalne. 

Możemy więc śmiało stwierdzić, że aby schudnąć, odzyskać utracone zdrowie i poprawić nasze codzienne samopoczucie, musimy poważnie pracować nad różnymi punktami naszego stylu życia: 

 • motywacja 
 • stres 
 • woda 
 • podaż 
 • ruch 
 • oddychanie 
 • efekt placebo 

Oto dla Ciebie dieta w tej chwili jedyną, która naprawdę działa na wszystkich ludzi, stworzona przez spotkanie najlepszych ekspertów w dziedzinie żywienia, kinezjologii i fizjologii z całego świata, aby wygrać walkę z dodatkowymi kilogramami i otyłością. 

Jaką dietę wybrać?

Po latach niepotrzebnie wydawanych pieniędzy możesz wreszcie pożegnać się z dietami last minute, lekami i stresem spowodowanym ciągłym ważeniem i skomplikowanymi obliczeniami, a wszystko to dzięki temu fantastycznemu odkryciu! 

Wspaniałą rzeczą jest to, że nie będziesz musiał wydawać absolutnie nic, to wszystko jest bezpłatne i w zasięgu każdego; znajdziesz rozwiązanie swoich problemów po prostu czytając tutaj. 

Wszystkie inne diety mają pozytywne i negatywne strony, dziesiątki wyszukiwań na korzyść, ale jak wiele przeciwnie, z niektórymi ludźmi pracują, z innymi nie; w każdej diecie znajdziesz fantastyczne obietnice, podkreślone do wyczerpania przez irytujący marketing, ale to niestety punktualnie zawodzi. 

Tylko z tą nową formą odchudzania można zapomnieć o tym wszystkim: tylko badania, które potwierdzają jego ważność, tylko pozytywne strony, dotrzymane obietnice i całkowity brak marketingu i merchandisingu. 

Naprawdę darmowa dieta, najlepsza ze wszystkich, jedyna, która naprawdę działa, jedyna, która może sprawić, że stracisz kilogramy w trwały sposób: zastanawiasz się, jak się nazywa? 

Cóż, najlepsi eksperci postanowili zdefiniować tę wyjątkową, bezpieczną i skuteczną dietę jako zmianę stylu życia. 

Zmiana stylu życia

Kto wprowadza więcej kalorii niż spala w dzień tuczy! Jest to z pewnością prawda, ale większość ludzi skupia się zbytnio na ilości kalorii. 

To, co zwykle zaniedbujemy, to jakość jedzenia: jednocześnie węglowodany obecne w owocach sprawiają, że jesteśmy mniej tłuści, a także sprawiają, że czujemy się lepiej w porównaniu z napojami gazowanymi! Powód jest jasny i znany tylko częściowo: z pewnością należy go zbadać w składnikach żywności i hormonalnych aspektach fizjologicznych, które są zdolne do wyzwalania. 

Dzięki tym zjawiskom fizjologicznym i kilku prostym sztuczkom, małym środkom ostrożności, które poprawią twój stan samopoczucia i talię, można schudnąć jedząc! 

Więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest skorygowanie jakości żywności, a później ilości! Prawidłowa dieta może zdziałać cuda nawet sama w sobie, a aby zachęcić Cię bardziej przypominam, że fastfood, cukry i słodycze, nadmiar czerwonego mięsa, sery, tłuszcze, sól i smażone, a także szkody dla linii umieścić swoje zdrowie w poważnym niebezpieczeństwie. 

W ramach stylu życia mamy również inny podstawowy czynnik do rozważenia: nasze ciało jest doskonałą maszyną zbudowaną do poruszania się; z drugiej strony jednym z największych owrzodzeń chwili jest siedzący tryb życia! 

Im bardziej zaniedbujemy aktywność fizyczną i tym grubsi będziemy, z chorobami zespołu metabolicznego i osteoporozy; to fakt: siedzący tryb życia szybko stał się jedną z największych przyczyn śmierci naszych dni. 

Nasze społeczeństwo opiera się na wszystkim i natychmiast, może tak wygodnie, jak to możliwe: ludzie chcą od razu schudnąć, siedząc przed telewizorem; wielu odnosi sukces, ale jak tylko porzucą dietę od II wojny światowej, odzyskują wszystkie utracone kilogramy.